football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Мовні студії вивчення англійської мови

  • +38 096 919 88 41

Пора відпусток, сімейних вікендів, тревелінгу та пікніків набирає обертів щодня все прогресивніше, адже сонечко вже гріє, зелений колір навкруги є багатообіцяючим, школи офіційно вже незабаром дозволять батькам і дітям забути про навчання аж на 90 днів і більшість людей так і зроблять!!!! Забудуть про навчання!!!! Та поспішаю нагадати,що навчальний процес є необмеженим та живим. Адже він не може вимірюватися годинами, сезонами, певними людьми та особливими умовами…. Єдиним критерієм якісного навчального процесу є внутрішнє бажання людини пізнавати. А це те з чим приходить людина в цей світ!

Ви помічали як зазвичай поводять себе діти на ігрових майданчиках? Діти, які ще не реагують на настановчі поради дорослих гратися “так як слід”? Дитина до 2 років досить часто ігнорує такі собі умовні інструкції по експлуатації ігрових майданчиків, де треба спуститися з гірки зверху вниз, де треба з піском мати справу в спеціально відведених квадратах, де гойдатися потрібно в одному напрямку. Їм нецікаво те на що вони не можуть впливати і вони активно використовують природню винахідливість аби створити щось, де буде продовження їх самих.

Тобто дитина може взяти паличку і випробовувати її в щілини різних розмірів, на різній висоті абсолютно різних предметів. Звісно це буде найбрудніша паличка, яка ще й виявиться неперевершеною на смак так як дитина її з рота відмовиться виймати, але на рівні емоцій та пізнання себе, своїх можливостей це дійсно цінний досвід для дитини, якщо їй пощастить його отримати. Адже , як правило, мама не в стані витримати таку свободу вибору дитини! Мама сповнена картинок в своїй уяві про розвиток наслідків у вигляді хвороб після таких прогулянок і брудний одяг теж впливає на настрій мами, тому краще припинити це ще до того як дитина звикне робити все що їй заманеться! Також в супермаркетах не варто хапати різного розміру і кольору пакети,тому що такі походи в магазин перетворяться дуже швидко в нервові зриви, а це точно не входить в плани сучасної мами з чистою та розвиненою дитиною!!!!!

Тобто дитина весь час проявляє винахідливість, допитливість та вплив на середовище навколо неї, але її весь час стримують, їй весь час нагадують що не варто так, адже вона прийшла вже в готовий світ, зі своїми правилами, законами, ідеями. Вже все винайшли і протестували, тому дитячий майданчик,садочок, школа та велосипед це алгоритми, які діють та допомагають бути таким як треба! Бути правильним! Бути зразком щасливої та розвиненої людини! Головне слідувати інструкціям! Готовим! Перевіреним! Дієвим!

Людина з перших днів використовує свої внутрішні капсули можливостей, вона пізнає світ так як їй зручно, вона проявляє винахідливість та вплив, вона ефективно використовує своє тіло, рефлекси, емоції …, вона це робить доти, доки вистачить сил протистояти вбивцям природної ініціативи! В кожного свій запас терпіння, впертості та волі. Багато людей повертаються до стану однорічної дитини через багато років, тому що так і не відчули себе своїми серед “інструкторів Нормальних людей”, вони відчувають своє можу і хочуть ним користуватися! Вони тестують світ через призму своєї суті! Вони люблять копорсатися в собі, люблять слухати, запитувати та реагувати на все і відразу. Вони сміливо сканують світ в якому живуть, де метою вбачають змінити реальність таким чином,щоб життя виконувало функцію дієслова для кожної людини на Землі, щоб Жити могли всі!

Навчальний процес це щоденні дії кожного з нас з перших днів нашого життя, тому, будь ласка, дозвольте вашим дітям бути сміливими і діяти, адже це рух, а рух то є наша сила!

Обирайте для дітей місця, де вони зможуть користуватися капсулами своїх можливостей і разом з тим отримувати нові навички, які будуть працювати на дитину! Саме сьогодні діти перебувають, як нам здається, в перенасиченому інформаційному полі, але їм так комфортно, в них відповідний темп та реакція, але важливо допомогти дітям навчитися лишатися з самим собою, без їх гаджетів, щоб вони мали змогу чути себе, свої думки та відношення! Я вірю, що дитина зможе лишатися офлайн і при цьому включеною в самопізнання, якщо:

  • вона отримує зворотній зв’язок. Дитині, так як і будь-якому іншому живому організму, важливо, щоб її чули та розуміли, навіть, якщо за вашими критеріями  ваша шкала “правильного-неправильного” відмовляється позитивно реагувати на дії чи слова дитини. В цьому випадку важливо озвучити своїй дитині, що діапазон вашого розуміння не відповідає і вам складно це зрозуміти, але ви докладатимете зусиль. Зворотній зв’язок завжди цінний, навіть, якщо він буде прийнятий та оцінений не відразу, згодом, в майбутньому.
  • Дитина відчуває своє місце. Все в цьому світі має своє призначення та місце, тому мега важливо відчувати в першу чергу своє місце і демонструвати свою активну позицію на цьому місці, адже діти вірять своїм батькам, тому будьте чесними з собою і вам будуть вірити!
  • Є любов в сім’ї:) тут без зайвих коментів, адже це те від чого квітне природа та смак до життя стає яскравішим, якщо людину люблять!!!

Пізнавати світ, себе в ньому через діалоги, роздуми, сумніви та переконання… це те, що має бути в житті щодня!!! От просто “мастхев”! Без канікул та перерв, без пауз та зупинок, адже живий організм щосекундно розвивається, тому давайте вчитися підтримувати його дбайливо!

Алла Смарж, автор методики та засновниця студій Lala English

Поділитися у соцмережахЗАПИШІТЬСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНО!

Залиште ваші контакти, та ми узгодимо з вами зручний для вас часАБО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

  • +38 096 919 88 41
Зворотній зв’язок

Залиште заявку і ми вам зателефонуємо