football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Мовні студії вивчення англійської мови

  • +38 096 919 88 41

Англійська мова на сьогоднішній день є невід’ємною частиною в нашому житті та важливою складовою навчального процесу дітей. У сучасному світі з кожним днем зростає потреба вільно спілкуватися іноземною мовою і все більше людей виявляють бажання вивчити англійську мову.

Раніше всі методики, з вивченням мови, були спрямовані саме на учнів шкільного віку. Сьогодні батьки хочуть якомога раніше почати навчання дітей англійській мові. Змінюється життя, змінюється сприйняття різноманітної інформації, також підходи та методи навчання змінюються.

Вік, з якого діти можуть вивчати мову – умовне поняття. У кожного він свій, однозначної відповіді немає. Психологи говорять про те, що існує оптимальний вік для вивчення іноземної мови. Частіше визначають дошкільний вік для вивчення мови, тобто з 1,5 – 2 х років можна починати навчання. Але головним, на що потрібно акцентувати увагу, це те, що процес вивчення мови повинен подобатися дитині. Ні в якому разі не потрібно змушувати дитину вивчати іноземну мову, якщо їй не комфортно та не подобається. Потрібно знайти ту форму навчання для дитини, в якій їй буде цікаво та легко, так ваша дитина зможе досягти успіху.

Існує відомий факт, що найефективніше навчання відбувається в період зростання мозку – це довели в інституті Філадельфії (США) під керівництвом відомого лікаря Глена Домана. Це доводить те, що маленьку дитину набагато легше навчити, тому що дитина має пластичну функцію мозку та достатньо великі можливості розвитку, які в основному залежать від впливу дорослих та оточуючого світу дитини. Тому, якщо батьки створили для розвитку мозку дитини певне середовище, насичене позитивними емоціями та враженнями, це середовище змусить мозок працювати активніше, розвиватися краще та сприймати нову інформацію.

До народження малюка на світ, його здоров’я та розвиток практично повністю залежать від мами. 70 % розвитку мозку дитини припадає на період, коли вона знаходиться у лоні в мами. Малюк, вже на 12 неділі відчуває та чує все те, що відбувається у зовнішньому світі. Таким чином, якщо батьки гарно володіють іноземною мовою, то вони можуть спілкуватися та співати пісень англійською мовою ще з ненародженим немовлям. Таким чином створюючи певне мовне середовище. Взагалі, здатність дитини заговорити, оволодіти мовою успадковується від народження. Як ми знаємо, ця здатність проявляється вже на першому році життя, а на другому році життя дитина починає спілкуватися з оточуючими за допомогою мови. Дитина може, навіть, заговорити на двох мовах. Все це залежить від того, якою мовою говорять батьки, і відповідно, яке мовне середовище створюється навколо дитини. Крім того, мовне середовище для дитини, може бути утворене як штучно, тобто це різноманітні школи, мовні студії, школа, репетитор, так і природньо, коли є можливість частіше виїздити закордон та спілкуватися безпосередньо з носіями мови.

При навчанні в ранньому віці дитина легше опанує будь-яку іноземну мову. Саме вік до трьох років вважається найсприятливішим для отримання нових навичок та знань. Діти дошкільного віку можуть швидше запам’ятовувати мовний матеріал, у них немає мовного бар’єру, страху, який би міг заважати у спілкуванні іноземною мовою. У них краще розвивається увага, мислення, уява та пам’ять, дитина у такому, здавалось би, тендітному віці добре сприймає різну інформацію.

Дітям старшого віку стає важче опановувати іноземну мову. Так вже до шести років дитина вільно володіє рідною мовою, спілкується нею з оточуючими людьми, вже створена певна зона комфорту. Починаючи вчити іноземну мову в школі, вона може відноситися до неї як до стандартного предмета «за партою», під керівництвом вчителя. Почати вільно спілкуватися для неї буде набагато складніше. Тепер їй доводиться думати як правильно сказати чи запитати щось. Тобто для цього вже потрібно вийти із зони комфорту.

З перших днів життя дитина починає пізнавати світ, вчиться комунікувати з батьками та оточуючими її людьми. Якщо батьки самі чудово володіють мовою, тоді можна займатися самостійно з дитиною. Можна спробувати вводити «години» або ж «дні» англійської вдома. Наприклад, визначити певний час, в який всі мають спілкуватися лише англійською. Головне зацікавити дитину. Гратися з нею і в жодному разі, не примушувати. У разі, якщо прийняли рішення довіритися професіоналам своєї справи, тобто віддати дитину на навчання у групі, вже у віці з одного до двох років, зауважте, що важливо бути присутнім на занятті разом із дитиною. Це важливо. Підтримка батьків на уроці необхідна. Дитина почувається комфортно, тому що рідна людина знаходиться поруч і в будь-який момент може допомогти.

Що ж до навчання в групі, тут є свої переваги у вивченні мови. Це дає можливість дітям спілкуватися один з одним англійською. Адже мова – це соціальне поняття, яке є засобом спілкування з іншими людьми. Дитина вивчаючи мову в групі, має змогу проговорити, прослухати, програти, дану ситуацію, висловити свою думку та побачити реакцію інших дітей, також під час навчальних ігор, діти допомагають та підтримують один одного. Група для дітей – це ніби маленький соціум, в якому їм набагато легше подолати мовний бар’єр, та навчитися спілкуватися з однолітками. Кожній дитині приділяється рівна увага.

На сьогоднішній день існує багато різноманітних курсів, мовних студій, що допомагають діткам поринути в світ вивчення іноземної мови. Головне вибрати саме ту форму навчання, яка підійде дитині та те середовище, в якому їй буде комфортно. Визначитися вам допоможе перше пробне заняття, яке і вирішить чи подобається вашій дитині, чи затишно знаходитися в такій атмосфері.

Впевнена, що для дітей дошкільного віку ефективною та захоплюючою є ігрова методика. Коли процес вивчення англійської мови – це весела розвиваюча гра, де задіяний і вчитель, і один з батьків. Крім того, має бути широкий спектр ігрових матеріалів.

Яна Коваль, викладач Lala English

Із свого досвіду викладання для малюків, можу зауважити, що вони все дуже швидко сприймають на слух та візуально, хоча деякі ще й не говорять. Діти з задоволенням виконують спільні дії, рухаються разом з дорослими, повторюють рухи та реагують на різні прохання англійською мовою. Англомовні пісні та мультфільми, картинки, картки, іграшки, вправи, та команди, ряд правильно поставлених запитань вчителем є дієвими. На уроках саме цих матеріалів має бути достатньо, щоб діти мали змогу їх подивитися, роздивитися або потримати в руках. Найкраще діти запам’ятовують те, що для них є цікавим. Це може бути будь-що, що їх оточує: кольори, тварини, одяг, їжа, овочі, фрукти, меблі, посуд, транспорт, квіти, погода, пори року та ще багато іншого. Головний принцип створення та підбору матеріалів – яскраве, гарне, таке, що викликає бажання взяти в ручки та гратися ним.

Найголовніше завдання вчителя – зацікавити дітей, втримати їхню увагу. Всім нам добре відомий той факт, що увагу малюків довго не втримати, один вид діяльності зацікавлює дітей всього на 5 хвилин. Але хороший викладач може справитися і тут. Для цього вчителем заздалегідь готуються різні види діяльності та планується їхнє чергування, щоб дитині не стало нудно. Постійна підтримка інтересу дозволяє втримати увагу дитини. Головна задача батьків – мотивувати та підтримувати. Адже для отримання успіху у вивченні англійської мови важлива спільна праця вчителя, дітей та батьків – саме це є запорукою успіху.

Отже, ранній старт для дитини у вивченні іноземної мови не стане на заваді. На власній практиці, займаючись з дітьми різного віку, спостерігаю, що дошкільнята вивчають мову легше та швидше, ніж у більш старшому віці. Більше того, ранній старт стане надійним фундаментом, який витримає і втримає подальші знання, отримані з різних джерел життя дитини. Дитина вже вмітиме сприймати нову інформацію.

Вважаю вивчення англійської в ранньому віці є запорукою успіху в майбутньому. Адже сьогодні знання іноземних мов – це в першу чергу конкурентоспроможність, можливість самореалізації та спілкування без бар’єрів.

Тож нехай вашим дітям зустрічаються гарні професійні вчителі, які створюють сприятливі умови для навчання та шукають індивідуальний підхід до кожної дитини.

Яна Коваль, викладач мовних студій Lala English

Поділитися у соцмережахЗАПИШІТЬСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНО!

Залиште ваші контакти, та ми узгодимо з вами зручний для вас часАБО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

  • +38 096 919 88 41
Зворотній зв’язок

Залиште заявку і ми вам зателефонуємо