football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Мовні студії вивчення англійської мови

  • +38 096 919 88 41

Відносини між студентом та вчителем – є невід’ємною частиною у процесі навчання. Важливо, щоб між ними встановилися довірливі та шанобливі відносини, які дадуть можливість вчителю передати знання у цікавій та невимушеній формі.

Чи вийде у вчителя прищепити любов до його предмету, якщо він буде тільки залякувати студентів та дотримуватися принципу – “все буде тільки так як я сказала, і не по іншому”? Звісно це риторичне запитання. Добре коли вдається відшукати золоту середину. Вчитель має вийти на один рівень спілкування зі студентами, при цьому зберегти невеличку дистанцію. У цих стосунках повинна бути взаємоповага. Тільки так можна досягти відносин: win\win.

Професійний вчитель – професійний у всьому. Щоб ділитися знаннями у доступній формі, особливо коли мова іде про студентів молодшого віку, професія вчителя вимагає бути і актором, і співаком, і художником, і письменником, і психологом, і порадником, і навіть другом. Тільки завоювавши довіру та повагу учнів, вчитель побачить вдячні зацікавлені та допитливі очі студентів. До таких вчителів діти починають у буквальному сенсі «тягнутися», більше цікавитися предметом і точно не пропускати уроки J Тому підтримуйте своїх учнів, вислуховуйте їх, постійно розвивайтеся, змінюйте форму пояснення, будьте сучасними та різними. Не бійтеся інколи включити в собі дитину. Будьте відкритими. І це принесе гарні плоди у спілкуванні із дітьми.

Завоювавши довіру студента, важливо її зберегти. Тут найголовніше – щирість, послідовність та відкритість вчителя. Завоювали авторитет? Добре. Продовжуйте і надалі бути відкритим та цікавим як вчитель та як особистість. Крім того, не забувайте цікавитись життям своїх студентів за межами класу, їх захопленнями та досягненнями. Хваліть, підтримуйте! Навіть, якщо досягнення учнів не зовсім пов’язані із вашим предметом. Для того, щоб пояснювати будь-який предмет у легкій та доступній формі, у вчителя з учнем має виникнути контакт. Вчитель має відчувати своїх учнів. Так, на уроках англійської мови в Lala English ми часто спілкуємося на різні теми. Діти розповідають про свої вподобання та навпаки, про те, що їм зовсім не подобається. Діляться своїми бажаннями, цілями і тим, чого вже встигли досягнути. В таких одкровеннях вчитель повинен не просто проявляти небайдужість, а й бути вдячним студентам за їх відкритість. Це зближує вас у стосунках.

Звичайно, «не все коту масляна» і у студентів трапляються невдачі та промахи. Буває так, що студент не справляється з освоєнням певної теми, чи просто не виконав завдання, або ж «провалив» контрольну роботу. Не варто загострювати і без того неприємну ситуацію. Не варто концентруватися на ній. Важливо допомогти зробити певні висновки, пояснити тему ще раз, якщо це необхідно, або навіть запропонувати додаткову літературу. Вчитель завжди може допомогти учневі, якщо той має бажання зрозуміти та вивчити предмет. А якщо студентові не цікаво, значить вам не вдалося його зацікавити. Значить цей учень – зона росту для вчителя. І вам обом є над чим працювати J Пробуйте, не здавайтеся. Адже ми живемо не в ідеальному світі, тому не можуть бути всі учні ідеально зручними та зацікавленими у вивченні вашого предмету. Адже хтось сильніший у точних науках, а хтось у гуманітарних. Тому допускайте, що рівень студентів у одному класі буде різним. Приймати студентів такими як вони є і намагайтесь відшукати в них особистість (їх родзинку). І саме це допоможе вам будувати міцні та довірливі стосунки із класом.

Ні в якому разі не потрібно залякувати дитину поганими оцінками, не сварити її за це! Якщо постійно дитині вказувати на її не успішність та погані оцінки, то в кінцевому результаті дитина закриється, та взагалі буде боятися відповідати на уроках, та зникне бажання до навчання. Важливо розуміти, що мета навчання – це кінцевий результат. Адже навчання – це тривалий процес, який потребує багато зусиль та часу, щоб досягти бажаного результату, а оцінки є не такими значними.

Підсумовуюче все вище сказане, хочу ще раз зосередитись на щирості, відкритості вчителя та напевно, терплячості. Це те, що подарує довіру та повагу студентів. Вчитель має завжди виконувати свої обіцянки,й студенти після цього відповідатимуть тим самим.

Яна Коваль, викладач мовних студій Lala English

Поділитися у соцмережахЗАПИШІТЬСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНО!

Залиште ваші контакти, та ми узгодимо з вами зручний для вас часАБО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

  • +38 096 919 88 41
Зворотній зв’язок

Залиште заявку і ми вам зателефонуємо