football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Мовні студії вивчення англійської мови

  • +38 096 919 88 41

Світ змінюється у надзвичайно швидкому темпі, технології розвиваються безупинно, наукові відкриття дивують кожного дня – інколи здається, що майбутнє вже настало. Зараз навіть важко уявити, що коли ми були дітьми, у нас не було мобільних телефонів, а про Інтернет ніхто не чув. Сьогодні ж ми можемо спілкуватись з нашими дітьми через ручний годинник і при цьому відслідковувати місця їх знаходження. Правда ж неймовірно!

Ми є свідками появи нового покоління дітей, це покоління з’явилось на світ після 2000 року. Молоді люди, підлітки та діти, які не жили у “доцифровому світі “, і з дитинства оточені “гаджетами”. У зв’язку із світовою глобалізацією, вони значно більше, ніж старше покоління, схожі з однолітками з інших країн: за стилем життя, активним прагненням самореалізації та професійного розвитку.

Сьогодення диктує умови, в тому числі і у розрізі вибору подальшої професії. Для того, щоб бути конкурентоспроможним в майбутньому, дитині вже сьогодні потрібно поглинати знання та отримувати навики з програмування, комп’ютерного дизайну, менеджменту, комунікації та володіти іноземними мовами. При чому іноземна мова вже давно не є самоціллю. Це базова річ, яка має бути в багажу знань.

Нині англійської спілкується близько 1.75 мільярдів осіб – це чверть населення земної кулі, тож мова належить світові, а не тільки сполученому королівству. Нею користуються у сферах культури, дипломатії, журналістики, науки, спорту, високих технологій та бізнесу. Тож, володіння англійською – це можливість самореалізації, успіху, навчання, свободи та подорожування. Це шанс відчути себе частиною сучасного глобального суспільства, стати громадянином світу.

Вже сьогодні багато розповідають про те, які професії з’являться і матимуть найбільший попит через 5-15-20 років. Результати численних  досліджень показали, що деякі спеціальності практично зникнуть, деякі зміняться, трансформуються, і з’являться зовсім нові. Ось наприклад перспективні професії майбутнього:

– дизайнер по дронах,

– нано-медик,

– спеціаліст з вирощування людських органів,

– розробник нових видів транспорту,

– космічний працівник,

– спеціаліст з попередження екологічних катастроф,

– друкар на 3-д принтері,

– працівник вертикальних ферм,

– хірург зі збільшення пам’яті.

Хіба можна уявити спеціалістів таких професій без знання англійської мови? Ці професії звучать неймовірно, але як написав один із вчених британської дослідницької компанії Fast Future: “Ми стираємо грань між науковою фантастикою і дійсністю. Те, що ми сьогодні бачимо у кіно, може стати частиною вашої кар‘єри.  Це стає можливо завдяки науці ”.

Ми щодня спостерігаємо, як змінюється та розвивається світ. І однозначно зростають вимоги до вмінь, навиків і компетенцій працівників будь-яких професій. В умовах сьогодення потрібно навчитись підлаштовуватись, розвиватись, займатись самоосвітою і здобувати нові навики та знання. Нашим дітям потрібно навчитись бути мультифункціональними для можливості самореалізації та конкурентоспроможності в майбутньому. Вивчення англійської – це не питання престижу чи моди, це питання відповідальності батьків за своїх дітей, за їх можливості і шанси на успіх в майбутньому.

Вікторія Панасюк,
директор студії Lala English в м. Бориспіль

Поділитися у соцмережахЗАПИШІТЬСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНО!

Залиште ваші контакти, та ми узгодимо з вами зручний для вас часАБО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

  • +38 096 919 88 41
Зворотній зв’язок

Залиште заявку і ми вам зателефонуємо