football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Мовні студії вивчення англійської мови

  • +38 096 919 88 41

Не помилюсь, якщо сажу, що найпопулярніше питання, яке батьки запитують у вчителів Lala English, це -« Як допомогти дитині вивчити англійську мову?». Особливо хвилюються матусі та татусі, що самі не відчувають впевненості у володінні мовою.

Ось декілька порад, що допоможуть Вам знайти спільну (англійську) мову з Вашою дитиною.

  • Будьте причетними до її навчання. Звичайно, наше сьогодення не дозволяє нам приділяти дитині стільки часу, як би нам того хотілось. Тим цінніше для вас обох час, який ви можете провести з користю, вивчаючи з нею мову.
  • Цікавтеся тим що відбувається на її уроках англійської мови. На чергове питання до дитини «Як справи з англійської?» батьки частіше отримують таку ж чергову відповідь «Нормально». Демонструйте щиру зацікавленість предметом питання. «Розкажи мені що-небудь смішне, над чим ти сьогодні посміявся?», «Розкажи мені, що нового ти дізнався сьогодні?», «Чи був момент, коли ти відчував себе найщасливішим сьогодні?». Відкриті питання допоможуть запобігти сухому «допиту» і побудують місток довіри між вами і Вашим синочком чи донею.
  • Навіть якщо ви не знаєте англійської, є багато інших речей, де ви могли б підтримати дитину. Головне – не бійтеся незнайомої мови. Ваш страх передається дитині, а це поганий помічник. Повірте в свої сили і попросіть допомоги у … своєї дитини! Чи потрібно говорити як це чарівним чином вплине на її самооцінку?
  • Поговоріть з вчителем, щоб зрозуміти як саме викладається мова в школі чи студії та ознайомтеся з матеріалами, якими користуються на заняттях. Заняття в студіях Lala English – це занурення в англомовне середовище, де граючись дитина опановує мову на рівні підсвідомості. Кожен урок- це відкритий та прозорий урок, де Ви можете бути присутні. Цікавтеся успіхами вашої дитини регулярно і знайдіть можливість відвідувати тренінги та заняття для батьків, де ви можете ближче познайомитись з методикою викладання, поставити питання вчителю, обмінятися думками з іншими мамами і татами.
  • Перевіряйте домашню роботу кожного дня і встановіть певний сталий час для його виконання. Систематичність – основа глибоких знань в будь-якій сфері, і мова не виключення з правил!
  • Мотивуйте її! «Якщо будеш знати мову – зможеш стати топ-менеджером!» – подібні аргументи можуть справляти враження на старшокласника чи випускника школи. Але для студентів молодшого віку така далека перспектива не є зрозумілою, а отже не мотивує до навчання. Краще пояснити, що володіючи мовою ти зможеш дивитись нові мультики без перекладу та читати найостанніші комікси (це для молодших), переглядати нові серії знайомих серіалів, чи слухати пісні улюбленої групи, можливо допомогти з перекладом інструкції для нової техніки ( це для старших). Якщо дозволяє можливість – розглянути поїздку на навчання до англомовної країни. Кращої мотивації годі й шукати!
  • Зробіть навчання грою вільною від стресів. Вивчення англійської має стати для вас грою, в яку ви будете грати разом з вашою дитиною. Це ваше спільне спілкування повинно приносити обопільне задоволення. Адже дитина використовує будь-яку можливість побути поряд з татом чи мамою. І не просто побути разом, а пограти!

Ось декілька ігор, в які ви можете грати з дитиною:

Memory Game ( Гра на запам’ятовування) – покладіть 10 предметів на стіл, назвіть їх англійською, накрийте яскравою хустиною. Чи може ваша дитина запам’ятати предмети і назвати їх англійською? Ви також можете користуватись фотографіями з журналів або скачати з Інтернету. Це можуть бути картинки, де зображені різні категорії предметів.

Alphabet Game (Гра в алфавіт) – Назвіть літеру. Попросіть дитину пригадати тварину, щось їстівне і т.д., що починається на цю літеру. Якщо ваше маля тільки почало знайомитись з новою мовою – нехай назве п’ять слів. Що починаються з цієї літери.

I-Spy (Я-шпигун) – Скажіть, що ви задумали щось, що починається з певної літери. Дитина має здогадатися що це.
Наприклад:
“I spy with my little eye, something beginning with D.” ( Я вистежую моїми маленькими оченятами дещо, що починається з літери D). “ Is it Dog?” “No.” “Is it Duck?” “Yes!”

Twenty Questions ( 20 запитань) – Задумайте предмет чи тварину. Дитина має ставити вам запитання, щоб здогадатись що це.

Наприклад: “Is it big?” “No.” “Is it very small?” “No?” і т.д.

Definition game (Даю визначення ) – Задумайте предмет чи тварину. Дайте декілька деталей, що описують задумане.
Наприклад:
“It is very big and has a long nose.” “Is it elephant?” “Yes!”

Treasure Hunt (Пошук скарбів) – Ваша дитина має знайти річ, про яку ви написали підказки на англійській мові. Як варіант вона може слідувати вашим усним вказівкам.

Ось такі не складні, але цікаві ігри можуть допомогти Вашій дитині бути впевненим користувачем іноземної мови.

Найголовніше правило у вивченні англійської мови – гра в англійську мову повинна бути регулярною. Інакше всі ваші старання будуть марними.

Маю надію, моя стаття стане початком позитивних змін. Прислухайтесь до порад і нехай англійська мова буде однією із тих речей, що поєднують Вас в міцну дружню родину.

Наталя Семеняка, викладач Lala English

Поділитися у соцмережахЗАПИШІТЬСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНО!

Залиште ваші контакти, та ми узгодимо з вами зручний для вас часАБО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

  • +38 096 919 88 41
Зворотній зв’язок

Залиште заявку і ми вам зателефонуємо